Pálenica u Drienikov, s.r.o.

Prejsť na web výrobcu
www.palenicaudrienikov.sk

Spoločnosť Pálenica u Drienikov, s.r.o. je rodinnou firmou, ktorá je na trhu od roku 2002. Hlavnou činnosťou je výroba ovocných destilátov z kvasov pripravených pestovateľmi z ich vlastného ovocia. V oblasti výroby ovocných destilátov si spoločnosť získava čoraz viac spokojných zákazníkov. Svojou odbornosťou a skúsenosťami svojim zákazníkom garantujú, že správnym postupom pri destilácií je dosiahnutá maximálna kvalita vyrobeného destilátu za predpokladu, že kvas privezený na pálenie je vyrobený z kvalitného ovocia a bol dodržaný správny priebeh kvasenia. Vzhľadom k tomu, že pre mnohých pestovateľov je pálenie „udalosťou roka“, spoločnosť umožňuje, aby boli prítomní počas celého výrobného procesu a mohli sledovať, ako sa z ich nazbieraného ovocia rodí nápoj, na ktorý môžu byť patrične hrdí. Napriek tomu, že v dnešnej dobe už väčšina pestovateľských páleníc používa na zahrievanie destilačných a rektifikačných kotlov plynové kúrenie, spoločnosť Pálenica u Drienikov zostáva verná starým tradíciám a na kúrenie používa drevo. Pri kúrení drevom je destilát mnohokrát kvalitnejší, chutnejší a aromatickejší.

Spoločnosť Pálenica u Drienikov sa rozhodla rozšíriť svoje zameranie o spracovanie ovocia z vlastných sadov o výrobu džemov, pravého slivkového lekváru, ovocných štiav a sušenie ovocia. Nech sa páči ochutnajte tradičné kvalitné produkty.

Naše výrobky si môžete taktiež zakúpiť na našej adrese pálenice (v čase od 9:00 do 14:00 hod., pondelok až piatok), alebo po telefonickom či online dohovore.

Pálenica u Drienikov, s. r. o.
Lysá pod Makytou 114
020 54 Lysá pod Makytou

IČO: 46 226 281
e-mail: drienikpalenica@gmail.com
tel: 0907 393 982

Pálenica u Drienikov, s.r.o. sú zastúpené v nasledujúcich kategóriach:

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.